Julia Quinn „Wszystko przez pannę Bridgerton” Zysk i S-ka

Pod maską obojętności.

 

Sybilla Bridgerton i George Rokesby. Na co dzień zupełnie się nie lubiący. Choć może tonie tak, bo z lubieniem czy nielubieniem nie ma to wiele wspólnego. Po prostu, nawzajem się irytowali. Billie była dla George’a najmniej kobiecą ze wszystkich znanych kobiet. Ot, chłopczyca, od małego ganiająca z jego braćmi po okolicy. George był dla Billie nadętym pyszałkiem, czym bardzo ją złościł, bo to ona lubiła mieć zawsze rację.

 

Jak wiadomo życie bywa okrutnie przewrotne, więc nie powinno nikogo zdziwić, że w chwili, gdy Billie znalazła się na dachu ratując kota, nie kto inny pojawił się w okolicy jak właśnie George. Pozostaje tylko jedno, by wyjść cało z opresji: zacząć współpracować. Nie będzie to łatwe, bo jeszcze kilka niespodzianek przed nieznoszącą się parą, ale wszystko da się jakoś ogarnąć. Wystarczy na chwilę zagryźć zęby, a potem każde z nich pójdzie swoją drogą… czy aby na pewno? A może okaże się, że między nimi zaiskrzy na poważnie? Przecież nieodgadnione są ścieżki miłości.

 

Voila! Prequel Bridgertonów w pełnej krasie! Absolutnie uwielbiam ten klimat, cięty język, doskonały humor, przewrotne wydarzenia i wachlarz emocji, które funduje czytelników Julia Quinn. Sugestywność fabuły przenosi do ówczesnych czasów i świetnie wciąga w świat postaci. Od pierwszych stron stają się nam bliscy i czyta się o ich przeżyciach z wypiekami na twarzy i nieustającym uśmiechem na ustach. Każda przygoda z prozą Juliii Quinn to gwarancja dobrej zabawy. Urokliwa! Można brać w ciemno!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 386
ISBN: 978-83-8202-957-4
Przekład: Ewa Morycińska-Dzius
Katarzyna Krawczyk
Premiera: 1 sierpnia 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *