Erica Spindler „Siódemka” Edipresse Książki

siodemka

Odrzucić pragmatyzm.

 

Skłonność do ulegania złej energii może prowadzić do dramatu. Niestety, ta skłonność dotyczy niemal każdego, więc warto się pilnować, by nie stoczyć się w ciemność.

 

Micki Dare to doświadczona policjantka i znakomity detektyw. Jej odwaga i determinacja doprowadziły do finału wiele spraw. Czuje się niedoceniona, stąd jej złość, gdy do współpracy przy kolejnej sprawie przydzielono jej Zacha Harrisa, detektywa z szóstym zmysłem. Jego zdolności Micki traktuje z przymrużeniem oka, a nawet z lekką drwina. Tymczasem sprawa tajemniczych zniknięć młodych kobiet i znaków siódemki w ich domach, okazuje się wyjątkowo trudna. Okazuje się, że zdrowy rozsądek i logiczne myślenie nie wystarczą, by wpaść na trop sprawcy. Szósty zmysł przyda się tu jak mało co. Pragmatyzm trzeba będzie zastąpić wiarą w nieoczywiste.

 

Doskonały kryminał z wątkami paranormalnymi. Walka dobra ze złem została tu ukazana wyjątkowo dobitnie. Ludzka skłonność do ulegania złym wpływom i emocjom jest tu podkreślona grubą kreską, a metody zwalczania mocy ciemności nie tracą na aktualności. Mocne strony stylu Erici Spindler to doskonałe tempo akcji, inteligentne dialogi, wiele zwrotów akcji i wyraziści bohaterowie. Z pełnym przekonaniem polecam tę powieść. Połyka się ją w jeden wieczór.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-7945-782-3
Premiera: 14 czerwca 2017

Serdecznie dziękuję Edipresse Książki.

2 komentarzy

  1. […] walczą z siłami zła, które zagrażają ludzkości. Kolejna odsłona przedziwnego odliczania (Siódemka i Szóstka) jest równie ekscytująca jak poprzednie. Akcja toczy się szybko i z każdą stroną […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *