Erica Spindler „Szóstka” Edipresse Książki

szostka

Przywrócić światu równowagę.

 

Strażnicy Światła niezłomnie walczą ze Zwiastunami Ciemności, bo jest o co walczyć. Staczający się w otchłań rozpaczy i braku uczuć świat, nie wróży dobrej przyszłości. Jest klucz do przetrwania i obie strony wiedzą co nim jest.

 

Nowym Orleanem wstrząsa seria włamań do domów spokojnych rodzin z małymi dziećmi. W zasadzie nic nie ginie, ale coś niezwykłego dzieje się z dziećmi, które wpadły w ich ręce. Wszystkie najścia wyglądają podobnie, a ich celem jest rozmowa z dziećmi. Te wydarzenia mają drugie dno. Detektywi Micki i Zach dogłębnie analizują przypadki i przeszłość znowu daje o sobie znać. Jest też Angel. Nastolatka, która staje się celem złych mocy…

 

Kolejna bardzo dobra odsłona Erici Spindler. Zagadki piętrzą się z każdą stroną, a tajemnice wywołują dreszcz niepokoju. Mroki niepamięci powoli zostają rozświetlone, a dzięki temu uzyskana wiedza staje się pretekstem do dalszych poszukiwań. Świetny styl prowadzenia fabuły i plastyczne opisy paranormalnych zdarzeń czynią z tej książki doskonały thriller. Polecam.

 

Siódemka

Oprawa: miękka
Liczba stron: 368
ISBN: 978-83-811-7021-5
Premiera: 27 września 2017

Podziękowania dla Edipresse Książki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *