Erica Spindler „Piątka” Edipresse Książki

piątka

Niezwykły dar przemiany.

 

Walka z siłami zła wchodzi na wyższy poziom wtajemniczenia. Skuteczność i profesjonalizm w starciu z nadnaturalnymi mocami mogą być niewystarczające. Potrzeba jeszcze uporu i intuicji.

 

Podczas przyjęcia z okazji otwarcia luksusowego apartamentowca i hotelu 2 River, z balkonu na najwyższym piętrze skacze jego właściciel Thomas King, bogaty deweloper z nowego Orleanu, ojciec dwóch dorosłych córek, mąż młodziutkiej Natalie. Czy to możliwe, że mając wszystko, posunął się  do samobójstwa? A może ktoś pomógł mu zginąć? Na miejsce zdarzenia przybywają detektywi Micki Dare i Zach Harris. Zach z miejsca wyczuwa niepokojącą energię i obecność drugiej osoby w chwili śmierci Thomasa. Czy z tą śmiercią ma coś wspólnego nadnaturalna siła zagrażająca miastu? Są też aspekty sprawy, które niepokojąco przypominają pewien niewyjaśniony przypadek sprzed lat. Dla Micki sprawa staje się osobista, a jej życie zostanie zagrożone. Czy przestępcę uda się powstrzymać przed kolejnymi zbrodniami?

 

Strażnicy Światła walczą z siłami zła, które zagrażają ludzkości. Kolejna odsłona przedziwnego odliczania (SiódemkaSzóstka) jest równie ekscytująca jak poprzednie. Akcja toczy się szybko i z każdą stroną pojawiają się nowe niepokojące fakty. Realizm subtelnie przenika się z paranormalnością, która coraz głębiej wchodzi do świadomości bohaterów. Czytelnik m anie lada dylemat, jakie rozstrzygnięcia przyniesie śledztwo dwójki detektywów. Jak zwykle w tej serii jest zagadka, tajemnica i niepewność. Trzyma w napięciu do samego końca. Powieść na piątkę! Polecam.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 360
ISBN: 978-83-8117-541-8
Premiera: 5 września 2018

Serdecznie dziękuje Edipresse Książki.

2 komentarzy

  1. Małgorzata pisze:

    W końcu. Czytałam 7 i 6, lubię Spindler i chętnie przeczytam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *