Sara Oliver „Uwięziona pomiędzy światami” Wydawnictwo Lemoniada

uwieziona-pomiedzy-swiatami

Dokonać wyboru.

 

Znaleźć się w równoległej rzeczywistości. Dla jednych marzenie, dla innych wyzwanie. Sprawy mogą przybrać nieoczekiwany obrót, gdy naprawdę trafi się do tunelu czasoprzestrzennego. Czy łatwo odnaleźć się w innych realiach? Który świat okaże się lepszy?

 

Ojciec Ve jest pasjonatem fizyki. Przez lata planował, rozrysowywał wzory i wyliczał różne wartości, by wreszcie dojść do stworzenia niezwykłego połączenia między dwiema anomaliami ciężkości. W niezwykły tunel czasoprzestrzenny wpada Ve, która po latach przyjechała odwiedzić ojca. Tam poznaje Nicky, siebie z innej rzeczywistości. Czy starcie z takimi realiami nie będzie zbyt trudne? A może odkrycie możliwości życia w wielu rzeczywistościach okaże się kuszące?

 

Doskonała fabularnie i narracyjnie powieść o istnieniu w równoległych wymiarach oraz próbie dokonania wyboru między tym, co znane, oswojone i ty, co obce, odrealnione, ale za to bajecznie kuszące. Warto poruszyć wyobraźnię i wejść w fikcyjny świat wykreowany w tej książce, aby odnaleźć prawdziwe emocje i uczucia. To również książka o wędrówce i poszukiwaniu własnej tożsamości oraz o odkrywaniu swojego miejsca na świecie. Bagaż doświadczeń, własne przyzwyczajenia i rutyna mogą skłaniać do pozostania w tej strefie komfortu, ale rodzące się uczucie i wizja niebywałej przygody zachęca do postawienia wszystkiego na jedną kartę. Sporo ambiwalentności znajdziecie na kolejnych stronach. I sporo dróg wyboru. Na co postawi bohaterka? Przekonajcie się.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 336
ISBN: 978-83-658-9745-9
Premiera: 7 listopada 2018

Podziękowania dla Wydawnictwa Lemoniada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *