Piotr Masztalerz „Królestwo kurzu” Oficynka

krolestwo-kurzu

Dojrzewać do życia.

 

Zakochać się w jednej rzeczy i poświęcić jej całe życie. Wielka pasja. Odkrywanie siebie i dojrzewanie do życia. Ta książka jest jak podróż do zrozumienia głębi, którą przekazał autorowi prawdziwy nauczyciel. Chiba Sensei.

 

Chiba był niezwykłym człowiekiem. Oddany aikido i misji przekazywania tej idei dalej. Dla tej sztuki poświęcił całego siebie. Wytrwale dążył do tego, by jego uczniowie pojęli na czym polega jej prawdziwy sens. Aikido go tworzyło i dawało moc bycia człowiekiem otwartym na innych i głęboko rozumiejącym samego siebie. On znał siłę swojej szkoły, choć nie każdy uczeń potrafił to docenić. Bo trzeba było rozumieć przekaz, a to też ważna sztuka. Chiba Sensei przez lata budował własną legendę. Wielki nauczyciel i pasjonat. Doskonały przewodnik po życiu.

 

Jeśli raz zarazisz się pasją, nie odpuszczaj! Idź naprzód! I walcz! Autor opisuje własną drogę przez świat aikido. Przedstawia niezwykłą charyzmę swego nauczyciela. Przekazuje czytelnikom wiedzę o prawdziwej głębi filozofii tej sztuki walki. Nie ukrywa chwil słabości, zwątpienia i zmęczenia. Ale też potrafi wskazać ten drugi biegun, gdzie jest wielka moc i dojrzałość do życia. W tej książce nie ma pozorów, jest prawda, wytrwałość, siła i znój. To wielka przyjemność móc czytać książkę o nauczycielu – przewodniku, trwaniu przy pasji i pokonywaniu własnych słabości po to, by dojrzale patrzeć na siebie i rzeczywistość, która nas otacza. Można się nią karmić! Piękna, z mądrym przekazem, godna polecenia książka.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 378
ISBN: 978-83-6589-130-3
Premiera: 26 września 2018

Podziękowania dla Wydawnictwa Oficynka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *