Zuzanna Orlińska „Pisklak” Nasza Księgarnia

pisklak

Dojrzeć do odwagi.

 

Gdzie znaleźć odwagę, gdy wokół tyle bezbronności, samotności i zdania na drugą osobę? To książka o dojrzewaniu. Do życia, do odwagi, do miłości, do odpowiedzialności.

 

Klara mieszka z ojcem i czeka na narodziny brata. Jej mama jest w szpitalu. Rodzi wcześniaka, kruchego i bezbronnego jak pisklę. Nie jest pewne czy przeżyje. To trudny czas dla całej rodziny.

 

Klara jest marzycielką. Nigdy nie miała chłopaka, więc stworzyła go w swojej sadze o rodzie Asterlingów. Czy kiedyś doścignie marzenia?

 

Przyjaciółką Klary jest pewna siebie i przebojowa Hanka. To ona rości sobie prawa do Cyryla, który wraz z bratem zamieszkał w opuszczonym domu. Czy ich przyjaźń przetrwa tę próbę?

 

Kiedy Klara znajduje na drodze pisklaka, który wypadł z gniazda i jest zdany na łaskę lub niełaskę innych, zaczyna rozumieć sens życia. To pomaga jej dojrzeć do odwagi przy dokonywaniu wyborów.

 

Poruszająca książka o dojrzewaniu do odpowiedzialności, odwagi, miłości, przyjaźni, rozumienia sensu życia. Emocjonalna, nostalgiczna i pełna głębokich treści. Idealna dla nastolatków, którzy poszukują własnej drogi.

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 224
ISBN: 978-83-10-13476-9
Premiera: 10 kwietnia 2019

Podziękowania dla Naszej Księgarni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *