Tracy Banghart „Królowa ruin” Wydawnictwo Dolnośląskie

krolowa-ruin

Patronat medialny

 

Między strachem, wątpliwością i nadzieją.

 

Czy można się obronić w kraju, w którym rządzi spisek, intryga, zdrada i oszustwo? W dodatku, jeśli jest się kobietą, która nie ma żadnych praw? Bohaterki tej powieści udowadniają, że tak. Trzeba walczyć i budować lepszy świat. Nawet na ruinach.

 

Na Górze Zniszczenia doszło do buntu kobiet. Serina ma dużo energii, by pobudzać do walki iść do przodu. Jej radość jest ogromna, gdy spotyka Nomi. Tęskniła za siostrą i jest dumna z tego, że ta szukała dróg dotarcia do niej. Jeszcze nie wie, że wiele się zmieniło w życiu Nomi. W pałacu nie ma już Dziedzica, Naczelnikiem jest Asa. Nomi też przeżyje zaskoczenie, bo na wyspie zdarzyło się coś, czego nie przewidziała.

 

Z pewnością nie jest łatwo wprowadzać zmiany, które proponują siostry, bo w kraju rządzonym przez mężczyzn, chcą równych praw dla kobiet. Nie ugną się przed niczym, bo zbyt dużo przeszły. Gdzieś między strachem, wątpliwością i nadzieją są emocje i to one kierują zachowaniem bohaterek. Dobrze być razem, w miarę bezpieczne, ale świat potrzebuje Nomi i Seriny. Wzywa je do walki o nową, lepszą rzeczywistość. Ta gra toczy się o wysoką stawkę. Siostry ponownie się rozdzielają, żeby poszukać wolności.

 

Budowanie królestw ana ruinach nie jest proste. Wymaga niezłomności, odwagi i dobrego pomysłu. Wielka chęć zmian prowadzi na właściwą drogę. W tej książce znajdziecie potężną dawkę optymizmu, wiary we własne możliwości, siłę miłości i piękno siostrzanych relacji. Wiele czytelniczych emocji i ciekawe zakończenie. Gorąco polecam.

 

A tutaj recenzja pierwszej części tej historii „Gracja i furia”

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 312
ISBN: 978-83-2715-873-4
Premiera: 19 czerwca 2019

Podziękowania dla Wydawnictwa Dolnośląskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *