Aneta Krasińska „Gdy nadeszło życie” Szara Godzina

gdy nadeszlo zycie

W sieci niedomówień.

 

Jak wiele emocji można skrywać przez lata? Uwolnione stają się wybawieniem i wstępem do życia pełnego radości. Trzeba tylko znaleźć tę iskrę, która rozpali chęć do życia na nowo, bez balastu wspomnień i niezagojonych ran.

 

Magda miewa humory typowe dla ciężarnych kobiet. Darek znosi je cierpliwie, spełniając wszystkie jej zachcianki. Do rozwiązania pozostały zaledwie dwa tygodnie. Magda nie wyobraża sobie nowej perspektywy, siebie w roli matki i Darka u ich boku. Zatapia się we frustracji i niepewności. Może udział w urodzinach przyjaciółki Marceliny poprawi humor przyszłej mamie. Niespodziewanie podczas imprezy rozpoczyna się poród, a jedno rutynowe pytanie lekarza uruchamia lawinę wspomnień. Z czym tak naprawdę nie może pogodzić się Magda? Jakie tajemnice ukrywa w zakamarkach serca? Czy uda isę wyrwać z sieci kłamstw i niedomówień, by rozpocząć nowe życie?

 

Tak wiele rozterek przeżywa bohaterka drugiej części trylogii Krasińskiej (po Gdy opadły emocje). Nie da się wejść na nową ścieżkę, gdy na barkach dźwiga się bagaż bolesnych doświadczeń ukrytych pod milczeniem. Czy warto zaufać bliskiej osobie i otworzyć się przed nią na dobre, stawiając przyszłość pod znakiem zapytania? Przeczytajcie.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 256
ISBN: 978-83-662-0126-2
Premiera: 3 lipca 2019

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Szara Godzina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *