Peter Goes „Rzeki” Dwie Siostry

rzeki

Z nurtem rzek po świecie.

 

Płynąc z nurtem wielkich rzek można zwiedzić świat. Monumentalna księga rzek to nie tylko wiadomości o samych rzekach, ale także o tradycji, kulturze, faunie i florze oraz historii krajów, przez które te rzeki płyną. A wszystko w imponującej ilustracyjnej formie.

 

To skarbnica ważnych informacji o świecie w jednej książce, którą można delektować się godzinami. Każdy kraj to dwie wielkie pełne różnych ciekawostek. Rejs po największych rzekach świata to opowieść o życiu, które toczy się wokół nich. To mity i legendy z różnych zakątków naszej planety. To ważne wydarzenia historyczne, które zmieniły oblicze krajów. Znajdziecie to ciekawostki, o których dotąd nie słyszeliście. Duży format ułatwia czytanie. Warto wybrać się w niezwykłą podróż po meandrach historii, przyrody i kultury różnych krajów.

 

„Rzeki” to kolejna zjawiskowa książka, która wyszła od Dwóch Sióstr. Jedyna w swoim rodzaju, fascynująca i pełna ciekawych informacji. Zachęca do zgłębiania wiedzy o świecie, uczy pokory wobec przyrody, imponuje różnorodnością tradycji i kultur. Tę książkę warto mieć pod ręką! Jest świetna!

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 76
ISBN: 978-83-8150-059-3
Premiera: 11 września 2019

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Dwie Siostry.

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Dzięki za polecenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *