Tove Nilsson „Ramen. Zupa szczęścia i miłości” Prószyński i S-ka

ramen

Eksplozja smaków.

 

Miska parującego bulionu z dodatkami potrafi wprowadzić w błogostan, gwarantując istną eksplozje smaków.

 

W czym tkwi tajemnica ramenu? Sekrety tej niezwykłej zupy szczęścia i miłości zdradza ta książka. A kto raz spróbuje, już zawsze będzie tęsknił do tego smaku. Bulion, gotowany nawet przez czterdzieści osiem godzin, nitki cienkiego, sprężystego makaronu, niecodzienne dodatki i ten niezwykły aromat. Można uzależnić się od ramenu. Tak, jak Tove Nilsson, szwedzka szefowa kuchni i dziennikarka kulinarna. Wejdźcie w świat ramenu i poznajcie jego największe tajniki.

 

Warto zacząć od podstawowych produktów i przyborów kuchennych potrzebnych do przygotowania ramenu. Potem sięgnijcie po istotne drobiazgi, które składają się na ramen. Następnie nauczcie się przygotowywać jedyny w swoim rodzaju bulion. Potem poznajcie esencję smaku, czyli przyprawy, które wprawiają w błogostan. Na koniec cieszcie się eksplozją smaków i przekazujcie te tajniki dalej.

 

Ramen to wyjątkowa zupa., tak samo jak ten poradnik. Przygotowanie tego dania może wydawać się trudne, ale z tą książką stanie się prawdziwą przyjemnością. Warto spróbować.

 

Oprawa: twarda
Liczba stron: 152
ISBN: 978-83-8169-177-2
Premiera: 22 października 2019

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Prószyński i S-ka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *