Caroline Mitchell „Prawda i kłamstwa” Zysk i S-ka

prawda i klamstwa

Kiedy prawda ciąży jak kamień.

 

Poruszający thriller psychologiczny o powolnym odkrywaniu własnej tożsamości, której się nie chce. Bo taka prawda już zawsze będzie ciążyć jak kamień.

 

Amy jest policjantką. Idąc w ślady ojca doskonale wykonuje obowiązki służbowe. Pewnego dnia otrzymuje list z więzienia od Lillian Grimes, seryjnej morderczyni. Psychopatyczna kryminalistka jest biologiczną matką Amy. Trudno w to uwierzyć , a jeszcze trudniej pogodzić się z prawdziwą tożsamością. Do Amy powracają wspomnienia z dzieciństwa. Wcale nie są dobre. Lillian szantażuje Amy wciągając ją w swą brudną grę. Amy wchodzi w to, bo pragnie ujawnienia miejsc pochówku trzech zaginionych kobiet. Rozpoczyna się wyścig z czasem i konfrontacja z niechlubną przeszłością. Czy uda się rozwikłać szaradę toksycznej matki? Czy można wierzyć jej słowom?

 

Pokonanie demonów drzemiących w głowie bywa trudniejsze niż walka z realnymi przestępcami. Historia przedstawiona w tym thrillerze wywołuje ciarki. Manipulacja, wszechobecne zło, toksyczność działań, niejasne przesłanki i okrutna relacja prowokują do dyskusji. Autorka z dynamizmem prowadzi bohaterów i nie szczędzi czytelnikom skrajnych emocji. Stawia pytanie, czy można wejść na drogę prawdy, gdy dotąd żyło się w bezpiecznym kłamstwie?

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 386
ISBN: 978-83-8116-842-7
Premiera: 11 lutego 2020

Podziękowania dla

zysk i ska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *