Simon Beckett „Wołanie grobu” Czarna Owca

wolanie grobu

Gdy przeszłość jest niewiadomą.

 

Zabójstwa zdarzają się codziennie, tak samo jak zbiegi okoliczności. David Hunter jednak nie do końca wierzy w połączenie jednego z drugim. On wie, że zabójca miał cel. Problem leży w tym, by go odkryć i w odpowiednim czasie ująć sprawcę. Zwłaszcza wtedy, gdy właśnie uciekł z więzienia…

 

Antropolog sądowy, David Hunter, był członkiem ekipy dochodzeniowej prowadzącej śledztwo w sprawie serii okrutnych morderstw przed ośmiu laty. Sprawca został ujęty i skazany. Nie odnaleziono ciał wszystkich ofiar. Tera zostaje odkryte ciało kobiety na wrzosowiskach. Czy to możliwe by była ofiara tego samego psychopaty? Śledczy udają się do więzienia żeby przycisnąć skazanego o byłe ofiary. Na miejscu okazuje się, że ten uciekł z więzienia i pragnie zemsty na tych, którzy postawili go przed wymiarem sprawiedliwości. David Hunter znów staje na arenie zdarzeń. Tym razem w miłym towarzystwie Sophie, która kreśli portret psychologiczny mordercy. Okazuje się, że łączy ich nie tylko śledztwo.

 

Jak zwykle u Becketta jest błyskotliwie, dynamicznie i bez pudru. Temperamentni i charyzmatyczni bohaterowie nie ustępują kroku akcji. Zaskoczenie finalne murowane! Polecam ten thriller kryminalny wszystkim, którzy oczekują dobrej rozrywki, główkowania i adrenaliny. Nie zawiedziecie się. Gdy przeszłość jest niewiadomą, nic nie może być pewne.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 368
ISBN: 978-83-8143-300-6
Premiera: 15 kwietnia 2020

czarna owca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *