„Potrawy z warzyw, grzybów, kaszy i mąki” Jedność

skład_potrawy z warzyw.indd

Wygoń nudę z kuchni!

 

Z taką książką w kuchni nie pachnie nudą, tylko wyśmienitymi potrawami, które są proste w wykonaniu, a smakują obłędnie. Sprawdzone, mamine przepisy, to gwarancja udanych dań i urozmaiconego jadłospisu.

 

Co można przyrządzić z warzyw, grzybów, kaszy i maki? Mnóstwo ciekawych przekąsek i dań obiadowych. Otwórzcie tę książkę i sprawdźcie, jakie to proste. Potrawy z sera, jajek, mąki, kaszy, suchych nasion strączkowych, surowych i gotowanych warzyw, sałatki, potrawy z ziemniaków i grzybów. Ponad dwieście przepisów! Jest tez praktyczny przelicznik kalorii i poradnik kulinarny. Przepisy opatrzone są zdjęciami, które wzmagają apetyt i zachęcają do własnoręcznego przygotowywania potraw. Jest praktycznie i prosto, a przez to bardzo apetycznie i domowo. Tak niewiele trzeba, by ucieszyć podniebieniem pysznym smakiem.

 

W tek serii podoba mi się to, że znaleźć tu można naprawdę sprawdzone przepisy, więc to musi się udać! Świetny podręcznik kulinarny dla początkujących i tych doskonale radzących sobie gospodyń. Zdecydowanie, czas wygonić nudę z kuchni! Z tą książką sukces murowany!

potrawy z warzyw 2

Oprawa: miękka
Liczba stron: 264
ISBN: 978-83-8144-479-8
Premiera: 2021

jednoscPotrawy z warzyw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *