Natasza Socha „Dom marionetek” Wydawnictwo Literackie

dom-marionetek

Dojrzeć do przebaczenia.

 

Poruszająca opowieść o skrywanym latami cierpieniu, pragnieniu zemsty, starannie pielęgnowanych tajemnicach, toksycznych relacjach wśród bliskich, o poszukiwaniu akceptacji i dojrzewaniu do przebaczenia, które bywa trudniejsze niż zemsta, ale wyzwala z ciężaru złych wspomnień.

 

Joanna podnosi się po zdradzie i zakończeniu dość trudnego, ale wieloletniego związku. Najlepszym pomysłem na odcięcie się od tego, co było, jest wyjazd. Znajduje prace opiekunki do dziecka w luksusowym domu z ogrodem. Właściciel willi jest nad wyraz serdeczny, więc zaklimatyzowanie w nowym miejscu jest dość łatwe. Rezolutna pięciolatka jest doskonałą odskocznią od bolesnych wspomnień. Tylko dlaczego żona gospodarza, jego matka i siostra, nigdy nie siadają razem do stołu? Skąd strach w ich oczach? Dlaczego tak wiele dziwnych zdarzeń przynosi każdy kolejny dzień? Czy zamknięte drzwi wielkiego domu to furtka do strasznych tajemnic? Kto pociąga za sznurki na przerażającej scenie pełnej marionetek?

 

Toksyczne relacje burzą najpiękniejsze uczucia, a złe emocje mogą trwale uszkodzić zdolność kochania. Krzywdy, których kiedyś się doznało, są jak trucizna sącząca się małymi dawkami do krwioobiegu. Niełatwo znaleźć ukojenie w zemście, a jeszcze trudniej przemóc się, by wybaczyć. Przedstawiona tu historia pełna jest emocji, niedopowiedzeń, półprawd i skrywanych sekretów. Każda strona przybliża do bolesnej prawdy. Czy bohaterowi uda się znaleźć siłę w przebaczeniu? Ta książka jest godna uwagi. Moc refleksji gwarantowana.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 354
ISBN: 978-83-0807-416-9
Premiera: 1 września 2021

wl logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *