Aleksandra Tyl „Zgodne małżeństwo” Prozami

zgodne-malzenstwo

Szukać takich ze świecą.

 

Takie zgodne małżeństwo. Istny wzór do naśladowania. Szukać takich ze świecą. Czyżby? Niby wszystko gra, a jednak coś nie współgra. Niby mała szpileczka, a potrafi dokuczyć. Kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada, prawda to znana nie od dziś. Istna komedia pomyłek, przy której dobra zabawa jest gwarantowana.

 

Jacek i Joanna są małżeństwem z dwudziestoletnim stażem. Dorosła córka, dom, pies i teściowa, czyli wszystko jest na swoim miejscu. Tylko ta rutyna i kryzys wieku średniego tak okrutnie doskwiera. W dodatku Jacek traci pracę. Nic dziwnego, że w obojgu budzi się chęć do zmiany. Najlepiej zmienić małżonka, zdobyć fortunę i uciec tam, gdzie słońce ostro przygrzewa. Przecież to banalnie proste! Ha! Nic bardziej mylnego! Jacek ma swój ambitny plan, a Joanna wcale nie jest mu dłużna. Oboje kopią pod sobą dołki i oboje nie spodziewają się, że to los rozdaje karty. Co z tego wyniknie?

 

Romantyczne uniesienia? W marzeniach z pewnością tak, bo w realnym życiu tej pary nie brakuje pary do pakowania się w niefortunne zdarzenia. Co ciekawe, wciąż wyglądają na zgodne małżeństwo, bo pozory potrafią nieźle zmylić obraz rzeczywistości. A może to jednak gra pozorów i tych dwoje kocha się na zabój? Właśnie! Na zabój! Jeśli macie ochotę poprawić sobie humor i wejść do świata, który jest przecież tuż obok nas, to koniecznie sięgnijcie po tę arcyzabawną książkę!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 304
ISBN: 978-83-6717-305-6
Premiera: 21 kwietnia 2022

prozami

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Jestem ciekawa tej nowości autorki. Kiedyś na pewno kupię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *