Danka Braun „Brat mojego męża” Prozami

brat-mojego-meza

W kręgu tajemnic.

 

Żyjąc z dnia na dzień łatwo wpaść w rutynę, która zniekształca obraz rzeczywistości. Czasem może lepiej nie wiedzieć wszystkiego o najbliższych, bo prawda bywa zgubna. Czy warto tkwić w nieświadomości prawdziwych uczuć?

 

Diana jest żoną Pawła Cisowskiego, syna zamożnego wytwórcy mebli. Piękny dom, dwójka dzieci, stabilizacja. Czego chcieć więcej? Może szczerości i miłości? Gdy ich brakuje nawet bajkowe życie może zamienić się w dramat. Kiedy dochodzi do wypadku, w którym ginie Paweł, Diana nie może znaleźć sobie miejsca. Jej trauma się pogłębia, gdy poznaje brata bliźniaka swego męża. Piotr jest identyczny, jeśli chodzi o wygląd, ruchy, zachowanie, gesty. Coś jednak różni go od Pawła. Odkrywanie kolejnych sekretów z życia braci Cisowskich okaże się szokującą układanką zdarzeń. Czy Diana stawi czoła wieloletnim kłamstwom? Jak upora się z prawdziwymi uczuciami?

 

Odkrywanie tajemnic rodziny bywa wytrawnym doświadczeniem, bo szereg sekretów i próby decydowania o losach innych zwykle kończą się fiaskiem. Cierpią najbliżsi, choć to ich, paradoksalnie, chciało się ochronić przed złem. Przedstawiona tu historia pokazuje, że nie zawsze to, co widoczne dla oka, jest oczywiste. Czasem trzeba zajrzeć głębiej w ludzkie serca i umysły, by zrozumieć motywy ich działania. Danka Braun po raz kolejny zabiera czytelników w podróż pełną czytelniczych zdarzeń, gdzie nie brakuje emocji i zwrotów akcji. Niezawodny detektyw Mark Biegler po raz kolejny przyczyni się do rozwiązania kryminalnej zagadki, która ukryła się w lekkostrawnej powieści obyczajowej. Krótko mówiąc, polecam.

 

Oprawa: miękka
Liczba stron: 384
ISBN: 978-83-6717-314-8
Premiera: 26 maja 2022

prozami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *