Magdalena Chrzanowska „Szukając miłości” Replika

szukajac milosci

Patronat medialny

 

Strach przed miłością.

 

Strach przed miłością nie zmieni tego, że się pojawi. Można ją uznać za nieproszonego gościa, można się przed nią wzbraniać, albo poddać biegowi zdarzeń i rytmowi serca, które bije nie tylko dla siebie. Bo nigdy nie jest za późno na uczucie. Warto o tym pamiętać.

 

Jola wreszcie decyduje się na odejście od Adama. Nowy początek zapowiada się całkiem dobrze. Wymarzone studia, odrobina spokoju w domowym zaciszu, urlop w ukochanym siedlisku pod Lublinem, spotkania z przyjaciółmi, leczenie skołatanych nerwów i nieco bardziej jasna przyszłość za horyzontem. Co jeszcze przyniesie los?

 

Bogdan czuje się osaczony we własnym małżeństwie. Marzena nie liczy się z jego zdaniem, prowadzi własne życie, odgraża się rozwodem. Dwie dorosłe córki kibicują jego nowej drodze życia, bo wiedzą, że życie rodziców w toksycznym związku i tak odbija się rykoszetem na nich. Bogdan wyjeżdża nad ukochane jezioro, by powędkować i uspokoić myśli. W czasie krótkiego urlopu poznaje kilka kobiet, ale właśnie Jola staje się obiektem jego westchnień. Czy nie zepsuje tego, co daje mu los?

 

Życie w pełnej krasie. Ta powieść przypomina, że po czterdziestce również można ułożyć sobie życie u boku kogoś, kogo się kocha. Strach przed miłością może nieco opóźnić realizację marzeń, bo bagaż doświadczeń nie pozwala na podejmowanie spontanicznych decyzji. Wszystko trzeba dokładnie przemyśleć, ale na szczęście zwycięża prawdziwe uczucie. Warto przeczytać. Ku pokrzepieniu serc!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-66790-15-5
Premiera: 23 marca 2021

replika

komentarz

  1. Grazyna st. pisze:

    Jest w planach. Recenzja śliczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *