Paulina Świst „Komisarz” Wydawnictwo Akurat

komisarz

Podwójna gra.

 

Doskonała mieszanka niepewności, mocnych wątków fabularnych, niepokojących emocji i charyzmatycznych bohaterów w kolejnej odsłonie Pauliny Świst, znanej z debiutu „Prokurator”.

 

Komisarz gliwickiej policji, Radosław Wyrwa, ma za zadanie rozpracować zorganizowaną grupę przestępczą zajmująca się handlem ludźmi. Perfidnie nawiązuje romans z Zuzanna Kadziewicz, córką lokalnego biznesmena, niewątpliwie zamieszanego w ciemne interesy. Żyjąca pod kloszem Zuzanna wierzy w miłość idealną. Będzie jej trudno uporać się z prawdziwym obliczem komisarza, tym bardziej, że wkrótce stanie się on jej osobistym ochroniarzem. Podwójna gra okaże się trudna do prowadzenia, a prawdziwych emocji nie da się ukryć do końca. W skomplikowanych relacjach między bohaterami jest również Kinga Błońska. Jaką rolę spełni?

 

Styl Pauliny Świst jest rozpoznawalny. Co by nie mówić, czyta się świetnie i zdaje się, że o to chodzi w powieściach pełniących rolę rozrywki, nieprawdaż? Wszelkie dywagacje czy to kryminał, czy romans, a może nawet erotyk, nie mają najmniejszego sensu. Jest realnie, dobitnie, z kryminalnym przytupem i garścią emocji, które są bliskie wszystkim ludziom. Dwuznaczności dodają charakterystycznego smaczku i za to lubię Paulinę Świst. Czekam na więcej!

 

Prokurator

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 320
ISBN: 978-83-287-0805-1
Premiera: 22 listopada 2017

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Akurat.

komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *