J. S. Monroe „Znajdź mnie” W.A.B

znajdz-mnie

Halucynacje czy przeczucia?

 

Manipulacja siłą stresu, depresji i bezradności ma potężna moc sprawczą. Zatrzymanie tych działań wymaga odwagi i wiary… w miłość.

 

Po śmierci Rosy Jar nie jest w stanie zapanować nad tęsknotą ii ciągłym poczuciu, że jego ukochana wciąż żyje. Widzi ją w różnych sytuacjach niemal każdego dnia, a jego wizje są coraz bardziej realne. Terapeuta jest pewien, że to halucynacje żałobne, ale Jar nie wierzy, że mogą być aż tak realistyczne. Po odnalezieniu pamiętnika dziewczyny, jar zaczyna działać. Jeśli Rosa faktycznie nie żyje, czas wyjaśnić okoliczności jej śmierci. Jeśli nadal stąpa po tym świecie, to gdzie jest i dlaczego zniknęła? Kontakt z dziennikarzem zajmującym się tematem rekrutowania studentów Cambridge do brytyjskich służb specjalnych jest przełomem w sprawie. Tylko czy wejście do mrocznej strefy działania tych służb będzie właściwym posunięciem?

 

Wstrząsająca książka o niepokojącym wykorzystaniu psychologii w procesie manipulowania ludźmi, którzy z biegiem czasu stają się bezwolnym narzędziem w rękach radykałów. Trudno pozostać obojętnym po jej przeczytaniu. Przeciwdziałanie złu jest trudne, ale siła miłości może przebić najgrubszy mur obojętności. Powieść niewątpliwie otwiera oczy na wiele spraw. Warto przeczytać.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 448
ISBN: 978-83-280-5062-4
Premiera: 4 kwietnia 2018

Podziękowania dla GW Foksal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *