Katarzyna Grabowska „Magia ukryta w kamieniu” Videograf

magia-ukryta-w-kamieniu

Totalna magia.

 

Miej oczy szeroko otwarte, bo tuż obok ciebie może być ukryta totalna magia, a wynikające z niej konsekwencje potrafią zaskoczyć. W tej książce jest magicznie i bardzo uczuciowo. A wszystko zaczyna się od pewnej zmiany wakacyjnych planów…

 

Zamiast na Costa Brava, Julia ma pojechać do Kamieniska pod Poznaniem. Tam mieszka jej babcia, która potrzebuje opieki z uwagi na chore serce. Początkowo Julia nie jest zachwycona taką zmianą planów, ale przekraczając bramę domu babci już wie, że to miejsce niezwykłe. Pomoc w codziennych obowiązkach to wstęp do rozmów i poznawania przeszłości babci. Potem jest coraz bardziej intrygująco, bo Julia chce zobaczyć niezwykły kamień, owiany złą sławą i legendą wywołująca ciarki na plecach. Zupełnie nie podejrzewa, że ów kamień przeniesie ją do średniowiecza i ta epoka stanie się jej bliska.

 

Absolutnie fenomenalna powieść o wielkim uczuciu i sztuce dokonywania wyborów. Średniowieczna sceneria, zwyczaje, nieznane rytuały i miłość, która nie zna ram czasowych, powalają na kolana. Autorka subtelnie i z oszałamiającą finezją snuje swą opowieść. Trudno się oderwać. Po prostu, genialna książka! Jeśli ktoś się jeszcze waha, niech przestanie. Warto przeczytać! Niezwykła historia. Ciąg dalszy już w sierpniu!

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 432
ISBN: 978-83-783-5600-4
Premiera: 21 marca 2018

Podziękowania dla Wydawnictwa Videograf.

komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *