Katarzyna Grabowska „Las Potępionych” Videograf

las-potepionych

Niepewny jest los banity.

 

Ucieczka. Niepewność. Zwątpienie. Niemoc. Napięcie towarzyszące tej powieści udziela się czytelnikowi. Przenieście się do magicznej Burii i podążajcie śladem Julii, która dla miłości podjęła niepokojącą decyzję o pozostaniu w równoległym świecie.

 

Las Potępionych pełen jest strachu, niepokojących zdarzeń i dwuznacznych zachowań ludzi. Ci, którym Julia ufała bezgranicznie, mogą okazać się dwulicowi, zaś ci, którzy dotąd wydawali się wrogami, mogą stać się sojusznikami. Pozostanie w Burii okaże się dla Julii szkołą życia i walka z własnymi uczuciami. Jej los jest zagadką naznaczoną ciągłą ucieczką, a miejsce, w którym się znalazła, ma uchronić ją przed niesłusznym wyrokiem. W tym magicznym miejscu Julia odkryje znaczenie dwuznaczności uczuć, kłamstw i nieporozumień wpływających na podjęte decyzje. Przyjdzie jej się zmierzyć z wielokrotnym zwątpieniem i zawalczyć o dobro, przyjaźń i miłość. Czy Julia zatęskni za domem?

 

Fascynująca, magiczna opowieść, którą pochłania się z prawdziwą przyjemnością. Katarzyna Grochowska ani na chwilę nie traci świetnej literackiej formy. Jest ujmująco, ciekawie, niebanalnie i sugestywnie. Jedna z lepszych książek fantasy, które czytałam w ostatnim czasie. Apetyt na więcej rośnie!

 

Magia ukryta w kamieniu

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 496
ISBN: 978-83-7835-647-9
Premiera: 10 sierpnia 2018

Podziękowania dla Wydawnictwa Videograf.

2 komentarzy

  1. Bożena pisze:

    Po pierwszej części mam ochotę ponownie wejść w ten świat i… poznać nieco bliżej tajemnicze skrzydlaki :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *