Annie Ward „Piękne zło” Czarna Owca

piekne zlo

Okruchy rozpaczy.

 

Czy zło może być piękne, kuszące, podniecające? Ten thriller obnaża najgłębsze tajniki psychiki ludzkiej, niepokoi myślami, które muszą się nasunąć po przeczytaniu całości i zatrważa wnioskami. Kto jest katem, kto ofiarą? A może siła pozorów zasnuła wszystko mglista poświatą? Przekonajcie się.

 

Maddie i Ian. Stworzeni dla siebie, choć totalnie niedopasowani. Nie chcieli ze sobą być, ale wciąż za sobą wypatrywali oczy. Poznali się na Bałkanach, gdzie niepokój był ich współlokatorem. Swoje lęki przenieśli do sielankowego Kansas, gdzie wiedli pozornie spokojne życie. On z zespołem stresu pourazowego po misjach wojskowych w brytyjskiej armii. Ona z chronicznymi stanami lękowymi. A gdzieś między nimi jest synek Chalie i przyjaciółka Jo. Ich teraźniejszość jest pełna napięcia i niejasnych relacji. Przeszłość naznaczona jest tajemnicą. Odkrywanie kolejnych faktów prowadzi do finału pełnego okruchów rozpaczy.

 

Czytelnik od początku wie, że w domu bohaterów rozegrał się dramat. Nie jest on zagadką, ale droga dojścia do niego. Relacje międzyludzkie, chwiejność emocjonalna, wewnętrzny strach przed samym sobą są tu na pierwszym planie. Wchodząc w świat przeżyć postaci, poznajemy ciemne zakamarki ich dusz i przekonujemy się o tym, jak bardzo skomplikowana może być natura ludzka. Czasem jedna mała iskra może wywołać katastrofalny w skutkach pożar. Tak jest w tym thrillerze. Mroczny świat ludzkiego umysłu wywołuje ciarki. Przeczytajcie koniecznie.

 

Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 400
ISBN: 978-83-8015-933-4
Premiera: 29 stycznia 2020

Podziękowania dla

czarna owca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *